INTENCJE MSZALNE 20.01. - 27.01.2019

NIEDZIELA   20.01   2 Niedziela Zwykła

7:00  

Za ++ Elżbietę Raiwa, Różę Richter i pokrewieństwo z obu stron

9:00  

Dziękczynno – błagalna z okazji 20 rocznicy ślubu Anny i Jana Zielińskich

10:30  

Z okazji 70 rocznicy urodzin Sylwestra Dylewskiego, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci i wnuków /TD/

12:00  

Z okazji 80 urodzin Henryki Krysiak, z podziękowaniem za szczęśliwe wyjście z wypadku solenizantki i jej córki

17:15  

Nieszpory kolędowe

18:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

PONIEDZIAŁEK   21.01   Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

7:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

8:00  

Za babcie i dziadków

18:00  

1. Za + mamę Elżbietę Susek w 30 rocznicę śmierci oraz tatę Józefa Susek

2. Za + Waldemara Bandurskiego w 20 rocznicę śmierci /od córki i syna z rodzinami/

WTOREK   22.01   

7:00  

Z okazji urodzin Ludwika Węgrzyna, z prośbą o dar zdrowia oraz Boże błogosławieństwo

8:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

18:00  

1. Za + Andrzeja Majewskiego /od sąsiadów z ul. Brzozowej 6/

2. Za + żonę Stefanię Cichecką oraz ++ rodziców z obu stron

ŚRODA   23.01   

7:00  

1. Za + Wojciecha Kaczmarek w 2 rocznicę śmierci

2. Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

8:00  

Za ++ Franciszka, Łucję, rodziców i rodzeństwo Kosz

17:30  

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18:00  

Za ++ Sonię Wyciślik, Bronisława Wyciślik i Jerzego Waniek

CZWARTEK   24.01   Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

7:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

8:00  

Dziękczynno-błagalna w intencji Bogu wiadomej

17:00  

1. Za + Józefa Taranek /od siostry Barbary/

2. Za + Piotra Żyłkę /od lokatorów z ul. Brzozowej 68/

PIĄTEK   25.01   Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

7:00  

Za + Edwarda, jego żonę, rodzeństwo, Józefę i Józefa Kirik

8:00  

1. Za + Mieczysławę Garnczarczyk

2. Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

18:00  

Zbiorowa: Za + Łucję Cebulską-Grygiel oraz ++ z rodziny; Za + Władysława Niedziela od lokatorów z ul. St. Batorego 94

SOBOTA   26.01   Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa

7:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

8:00  

Za ++ Jerzego Pysik, zięcia Tomasza oraz ++ z rodzin Pysik i Kaszel

17:00  

Adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00  

1. Za ++ syna Piotra Kubickiego w 11 rocznicę śmierci, babcie i dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za + Marię Bytomską w 30 dzień po śmierci

NIEDZIELA   27.01   3 NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00  

Msza św. gregoriańska: Za + Czesława Kopeć

9:00  

Za + Teresę Perczyńską, męża Pawła Nowaka, rodziców, rodzeństwo i dziadków z obu stron od siostry Barbary

10:30  

Z okazji 90 rocznicy urodzin Teresy Smaczny i o błogosławieństwo Boże dla rodziny /TD/

12:00  

Za + Erwina Pampuch w 1 rocznicę śmierci, Martę Pampuch i ++ z rodzin Gruchlik, Kluza

15:00  

opiekę Bożą dla dzieci z okazji chrztu i roczku oraz za rodziców i chrzestnych

16:30  

Koncert Laureatów XIV Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

18:00  

Za ++ męża Mariana Ptak, rodziców Marię, Adama, brata Władysława, bratową Walerkę, ++ z rodziny