INTENCJE MSZALNE 26.05. - 02.06.2019

NIEDZIELA   26.05   6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:00  

Za + Małgorzatę, Łucję i Marię

9:00  

Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Ks. Proboszcza / Żywego Różańca i Kręgu Emerytów/

10:30  

Za nasze mamy żyjące i zmarłe

12:00  

Dziękczynno – błagalna z okazji 85 urodzin Emilii Bogackiej /TD/

15:00  

O opiekę Bożą dla dzieci z okazji chrztu i roczku oraz za rodziców i chrzestnych

17:15  

Majowe

18:00  

Za ++ Jadwigę Dolata w 10. rocz. śmierci, rodziców Wollersdorfer, Tadeusza z rodziną, oraz Ryszarda z rodziną

PONIEDZIAŁEK   27.05   

7:00  

Za + Marię Słomnicką z okazji Dnia Matki, ++ z rodzin Pogoda, Bąk, Słomnicki, za ++ dusze

7:30  

Procesja Dni Krzyżowych

8:00  

Za ++ rodziców Mariannę i Tadeusza, ++ pokrewieństwo i przyjaciół

18:00  

1. W 1. rocz. śmierci + Genowefa Kieryś

2. Za + Sławomira Łukowicza /od sąsiadów z ul. Batorego 72/

18:30  

Majowe

WTOREK   28.05   

7:00  

Za + Iwonę Świętek /od Agnieszki Świętek z rodziną/

8:00  

Za ++ Leszka Wałacha i Grzegorza Lisieckiego o życie wieczne

18:00  

Za + Czesławę Gąsior w 6. rocz. śmierci oraz jej męża Bartłomieja

18:30  

Procesja Dni Krzyżowych

19:15  

Msza św. Odnowy w Duchu Świętym

ŚRODA   29.05   Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

7:00  

Za + Czesława Idzik /od lokatorów z ul. Staszica/

7:30  

Procesja Dni Krzyżowych

8:00  

Za ++ Ludwika Wróbel w 54. rocz. śmierci Karolinę, Jadwigę, Łucję, Jana Wróbel, Beatę i Edwarda Majewski

18:00  

1. Za ++ Elżbietę Podczaską, ++ z rodziny Paluszka i Karwot oraz + Grzegorza

2. Za + Sławomira Łukowicza /od kuzynki Ireny Skowron z rodziną/

18:30  

Majowe

CZWARTEK   30.05   Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika

7:00  

Za + męża Gintera Bramowskiego w kolejną rocz. śmierci, z prośbą o radość życia wiecznego

8:00  

O opiekę Bożą dla Kręgu Emerytów i Rencistów

17:00  

Za + Aleksandra Książek w 11. rocz. śmierci, ++ z rodziny Książek i Mazur

17:30  

Majowe

PIĄTEK   31.05   Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

7:00  

Za + Annę Ozdoba w kolejną rocz. śmierci

8:00  

Za dusze w czyśćcu

18:00  

Zbiorowa: Za + Andrzeja Grabińskiego w 3. rocz. śmierci oraz rodziców Rozalię i Antoniego, Alfreda i Krystynę, szwagra Dariusza Tomana; Za ++ rodziców Stefanię i Jana Żurek oraz brata i bratową i Tadeusza Olszówka; Za + męża Stanisława Leszczyńskiego, braci Stefana i Zbigniewa Ryszczyk, ++ rodziców z obu stron; Za + Ewę Hadamik w 30 dni po śmierci; Za + męża Zygmunta, córkę Jadwigę, brata Stefana, + Władysławę Stępień

18:30  

Majowe

SOBOTA   01.06   Wspomnienie św. Justyna, męczennika

7:00  

Za ++ Marię i Jarosława Szepelak oraz ++ z rodziny

8:00  

O opiekę Maryi dla członków wspólnoty Żywego Różańca

18:00  

Za Krystynę Brodowy z ok. 65. rocz. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla jubilatki i całej rodziny

NIEDZIELA   02.06   UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7:00  

Za ++ Leona i Salomeę Rataj

9:00  

Dziękczynno-błagalna z okazji 80. urodzin Stanisława Skrabel /TD/

10:30  

Dziękczynno-błagalna z okazji 60. rocz. ślubu Ireny i Bolesława Dras, o błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i o szczęśliwe rozwiązanie

12:00  

Z okazji 70 rocz. urodzin Krystyny Michałek, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Różańcowej i łaskę zdrowia na dalsze lata życia /TD/

17:15  

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00  

Za ++ Różę i Władysława Małachowskich